Нови Настроената Crowbar 5 Бои Мулти Алатки Џеб EDC Хексадецимален Клуч Отворено Кампување Титаниум Алуминиумски Мулти-цел Crowbar Шрафцигер
Новак - 5 %

Нови Настроената Crowbar 5 Бои Мулти Алатки Џеб EDC Хексадецимален Клуч Отворено Кампување Титаниум Алуминиумски Мулти-цел Crowbar

Достапно за нарачка
DEN 294.72
DEN 280.00
Достапност:


Нови Настроената Crowbar 5 Бои Мулти Алатки Џеб EDC Хексадецимален Клуч Отворено Кампување Титаниум Алуминиумски Мулти-цел Crowbar Шрафцигер Име : манипулатор EDC џеб pry бар шрафцигер Боја : Кафена, Сина, Сребрена, Виолетова, Златен Големина : 7.5 * 1.5 * 1 CM Процес : Елоксирани Тежина : 8g Карактеристики : Crowbar, хексадецимален клуч, настроената, зборот шрафцигер Титаниум алуминиумски TC4 материјал мала тежина, добра цврстина, никогаш не рѓа

За производот

боја:
Кафена, Сина, Златна, Сребрена, Виолетова
Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
BENYS
боја:
Кафена, Сина, Сребрена, Виолетова, Златна
Големина:
7.5 * 1.5 * 1CM
Процесот:
елоксирани
Тежина:
8g
Карактеристики:
Crowbar, хексадецимален клуч, настроената, зборот шрафцигер
Материјал:
Титаниум алуминиумски TC4

Избор на клиент