28x12mm Цевка shap стакло шишенцето со позлатен сребрен венец капа кои сакаат стаклено шише за накит pendant
Новак - 10 %

28x12mm Цевка shap стакло шишенцето со позлатен сребрен венец капа кои сакаат стаклено шише за накит pendant

Достапно за нарачка
DEN 658.56
DEN 593.00
Достапност:


Големина на стаклена цевка : 28(висина) x 12mm (дното дијаметар)
По собата : Една чаша свет , две база , нема филер
Материјал : Стакло топката со бакар метални наоди
Белешки : Тие се полу-готови производи ,ќе треба лепак glassed и метални наоди заедно со себе
Може да се стави нешто ви се допаѓа внатре ,како што се мини суво цвеќе,среќа бисери ,природни камења,школки и фенси шарм или она што некогаш сакате да стане вашиот посебни дарови на своите љубовници и пријателите..

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
28x12mm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
пченка цвет
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло

Избор на клиент