1pcs облик Види бронза Ретро Гроздобер Џеб Копче Ѓердан час Ѕид Табелата Pendant нови
Новак - 30 %

1pcs облик Види бронза Ретро Гроздобер Џеб Копче Ѓердан час Ѕид Табелата Pendant нови

Достапно за нарачка
DEN 115.68
DEN 81.00
Достапност:

1pcs облик Види бронза Ретро Гроздобер Џеб Копче Ѓердан час Ѕид Табелата Pendant нови
Карактеристики :
Материјал : Алуминиумски
Случај материјал : Нерѓосувачки Челик
Дисплеј : Покажувачот на екранот
Површината Материјал : стакло површина
Ова е една прекрасна клуч-во облик на рачен часовник. Тоа не е само прекрасна декорација ѓердан, но исто така е вистински види дека се работи и ви покажува точни време
Спецификации :
Големина на клучот во облик види : 5 x 2.3 x 0,8 cm
Вкупната должина на синџирот : 78 см
Нето тежина : 20 g
Пакет тежина : 30 g
Главната Боја : Бронзени
Пакет Содржина :
1 x Види
1.Ние секогаш се стави квалитет и услуга на прво место.Ние не падне Превозот во нашата продавница.Добредојдовте да контактирате со нас за coorperation.
2.Во Светот Превозот.(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
3.Наредбите обработени навремено плаќање по верификација.
4.Ние само брод да се потврди цел адреса,вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРААТ на вашите примачот адреса.
5.Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!
1.Ние прифаќаме Alipay на Aliexpress.
2.Можете да платите со користење на Visa,Mastercard,Western Union,Qiwi и Банкарски Трансфер.
3.Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ .
4.Плаќањето мора да се изврши withi 3 дена по место цел.
1.12 месеци Производителот.Купи со доверба!Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот,ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
3.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување,ако е можно).Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
4.Се врати превозот на трошоците се платени од страна на Купувачот.
1.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
2.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент satisfactuon!
3.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Ние ќе ви даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек.

За производот

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
JEC008000
Бренд Име:
OUTAD
Функција:
деликатна
Стил:
Античкиот
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Рамки Функција:
Стационарни
Случај Обликот:
Неправилната Форма
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
0.02 m
Пол:
Унисекс

Избор на клиент