10pcs pick up roller поделба roller for HP 5200 2400 2410 2420 P3015 P3005

10pcs pick up roller поделба roller for HP 5200 2400 2410 2420 P3015 P3005

Достапно за нарачка
DEN 777.60
Достапност:


Ако објектот не може да работи,ве молиме ги споделите со нас вашата машина за претходната грешка,ние ќе ви помогнат да се реши проблемот,ние прифаќаме се врати на точка назад кон нас,и да ги плати се врати превозот цената на купувачи банкарска сметка по добиете информации за производот и тест,кога ќе примите објект,ќе го пробате и да го испратите видео исто така доколку производот е да работи,корисниците ќе плаќаат враќање превозот цена,се надевам дека ве молиме имајте на ум за ова,и да се направи ред само откако ќе се прифати ова решение.
Производ боја & фото боја имаат различни,beacuse на светлина сјае,ве молам само да се направи ред, откако ја прифати овој случај.
Дел број на производот или на кутијата некаде има различни,ако објектот не се компатибилни на вашиот компјутер,ве молиме испратете го видео за да ги покаже чекорите за инсталација,и да ги испратите назад кон нас,ние ќе ги плати за да ви се врати превозот цена,или да ги испратите на друг точен објект за вас,ве молиме закажете само откако ќе се прифати овој случај.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако производот штета кога примате,ве молиме да не го потпише за пакетот,или може да земе некој производ фотографија,и побара штета сертификат документ од поштарот,ние ќе рефундирање на пост штета сертификат документ само. Ве молиме да направите нарачка само откако ќе се прифати оваа opption,ве молиме ги споделите со нас пред место цел ако не може да го прифати решенија.
Ако објектот штета кога примате,ве молиме donot знак за пакетот,или да земе слика на производот и да побарате за некоја штета сертификат документ од поштата или поштарот,ќе се вратат на купувачот само под овој случај,и ве молам, ве молиме да се направи ред само откако ќе се прифати ова решение.
ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА
Ве молиме ги споделите со нас вашата машина број на модел, ќе брод на ниту една од нив кога цел, без порака.
По insatllation ако објектот не работи, ве молиме испратете го видео за да ги проверите чекорите за инсталација од започне до крајот, ве молиме да се покаже во видео на објектот со сина боја компанија лента "SWZNPART", ако објектот без лого лента на тоа,ве молиме donot знак за пакетот, ако не можете да добиете пакет по себе,или примите со вашиот пријател.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе квантитет повеќе попуст.
Производ состојба : Компатибилни нови. кога ви треба нова цел, ве молиме ги споделите со нас на previou цел број,ќе им даде на нашите клиенти добар попуст,сакаат да сторат повеќе бизнис со вас во иднина,ви благодариме за соработката~!
.ве молиме да ги споделите со нив да направи за вас,под сите овој случај, ќе се направи целосна реконструкција на купувачите сметка во банка. Над решение, ако купувачите не го прифати,ве молиме да не купи, ве молиме разбирање! Земјите Членки на ЕУ : Финска, Шведска, Велика Британија, Белгија, Бугарија, чешка Република, Данска, Германија, Естонија, Ирска, Грција, Шпанија, Франција, Хрватска, Италија, Кипар, Латвија, Литванија, Луксембург, Унгарија, Малта, Холандија, Австрија, Полска, Португалија, Романија, Словенија, Словачка.Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ".
Formatter табла со 3 месеци гаранција,други предмети без некоја гаранција. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дневна по добиете производот,и ве молиме да го вратите производот со оригиналниот пакет.

За производот

Број На Модел На:
5200 превземање на ролери
Бренд Име:
SWZNPART
Тип:
Други
боја:
Други
Состојба:
компатибилен нови
Точка име :
пикап roller pick ролери хартија ги собереш ролери комплет pick up roller
Пакет:
нормално пакување
минимум за количина:
10 Компјутери
превозот метод:
Aliexpress стандард за испорака метод

Избор на клиент