Мотоцикл Motorcross Нечистотија Велосипед АТВ Handlebar handguards Рака Штитници За KTM SX SXF EXC XCW EXC С 85 125 250 300 350 450 530 690
Новак - 17 %

Мотоцикл Motorcross Нечистотија Велосипед АТВ Handlebar handguards Рака Штитници За KTM SX SXF EXC XCW EXC С 85 125 250 300 350

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 358.00
Достапност:


Функција :
Состојба : 100% Сосема Нов
Објектот е лесно да се Инсталира без настава Материјал : пластични Количина : 1 пар Бои : црна/блу/бела/зелена/црвена Fitment : Одговара за 22mm мотоцикл модели За повеќето од мотор. за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Triump Победа Aprilia ktm bmw MV Агуста Benelli Vespar Hyosung Moto Guzzi 55 Huell Yoshimura hayabusa HYPERMOTAROD BUELL и така на целата година
Пакет се вклучени : еден пар на мотоцикл handguards Забелешка :
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање
Слика Покаже :

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Име На Модел:
ХГ-005
Материјал Тип:
100% Сосема Нов
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Тип:
мотоцикл handguards
Бои:
Црна, Црвена
orginal место:
Кина
Изглед:
100% Сосема Нов
Е Прилагодена:
Yes
quanlity:
Висок
quanlity1:
Рака Стражари

Избор на клиент