Еден пар фармерки во име на децата на 2017 пролетниот дел од децата има ново момче цртан филм панталони панталони
Новак - 20 %

Еден пар фармерки во име на децата на 2017 пролетниот дел од децата има ново момче цртан филм панталони панталони

Достапно за нарачка
DEN 1074.24
DEN 859.00
Достапност:


За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 5T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Момчиња
Измијте:
Ензим Измијте
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
sy008
Одговара Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
fpxseirt
Соодветна возраст:
Кај децата (3 ~ 8, 100 ~ 140 cm)
Погоден Сезона:
Пролет
Стил:
Еден пар на jeans
Долги панталони:
Панталони
Ткаенина технологија:
Омекнување третман
Година на оглас:
Пролет 2017
Главната ткаенина состав:
Памук
Висина:
90cm,100cm,110cm,120cm

Избор на клиент