3pes/set Изолација BB & CC Крем Шминка Жените Лицето Белење Concealer Масло-контрола Луничка Отстранување на Фондацијата Козметика
Новак - 25 %

3pes/set Изолација BB & CC Крем Шминка Жените Лицето Белење Concealer Масло-контрола Луничка Отстранување на Фондацијата Козметика

Достапно за нарачка
DEN 476.64
DEN 358.00
Достапност:


3pes/set Изолација BB & CC Крем Шминка Жените Лицето Белење Concealer Масло-контрола Луничка Отстранување на Фондацијата Козметика

За производот

Тип:
BB & CC Креми
Корист:
Порите,Белење,Долго-траен,Concealer,Масло контрола,да Заличи,Хидрантни,Лесно да се Носат,Крем,Сонцето Блок,Хранливи,Водоотпорен / Вода-Отпорни,Фирма,Природни
Формулирањето:
Крем
Број На Модел На:
изолација +ББ крем+Фондацијата крем
НЕТО-WT.:
30g*3
Типот На Кожата:
Сите Типови На Кожа
Состојка:
природата
Sunblock:
Yes
Тежина:
190g

Избор на клиент