Моден Огледало Случај За iphone 5S Случај За iphone 5 5S SE 6 6S Плус Случаи Мека TPU Задниот Поклопец Симпатична Pendant Зајакот Крзно Топката Телефон
Новак - 20 %

Моден Огледало Случај За iphone 5S Случај За iphone 5 5S SE 6 6S Плус Случаи Мека TPU Задниот Поклопец Симпатична Pendant Зајакот

Достапно за нарачка
DEN 148.80
DEN 119.00
Достапност:

добредојдовте на нашиот да се купи други производи Добредојдовте на нашата продавница!доколку сте продавач,pls да контактирате со нас преку trademanager,јас верувам дека ние ќе направиме среќен трансакција од сега.исто така, ако се купувачот.јас ќе марка на вашиот парцела како подарок парцела,.тоа ќе биде добар подарок за вас или вашите пријатели.
ВНИМАНИЕ ( Pls забелешка) Заради вашиот различен следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува. ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. За било какви прашања ве молиме слободно да ни пишете, ќе одговори во рок од 24 часа, вашето задоволство е наша прва цел.
Пакет Содржина : 1 x phone случаи

За производот

Материјал:
За iPhone 4 и 4s, iPhone 5 5s, За iPhoen6 6S, За iPhone 6S Плус, За iPhone SE, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6,iPhone 4,iPhone 7,iPhone SE,iPhone 5
дизајн:
Обична,Животно,Сјајни,Симпатична,Бизнис,Ткаеше,Транспарентна
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
For iphone 4 4S 5 5S SE 6S 6s Plus 7 Plus
Бренд Име:
TUMI.Ново
Тип:
Случај

Избор на клиент