Бугарија 1971 Бугарија Знаме 150X90cm (3x5FT) 120g 100D Канцеларија/Активност/парада/Фестивалот/светското првенство/Home Декорација

Бугарија 1971 Бугарија Знаме 150X90cm (3x5FT) 120g 100D Канцеларија/Активност/парада/Фестивалот/светското првенство/Home Декорација

Достапно за нарачка
DEN 316.80
Достапност:


За ваша погодност дека сите купувачи, исто така, може да изберете агол на знамето.
Постојат 2 вид на аглите што можете да изберете.Мојот пријател , Можете да нарачате пред , Оставете порака информирате на кој тип на знаме е агол се подобро за вас , јас да f не ви остави порака за агол тип , ќе испрати вратило агол тип(со јаже за врзување,како што е прикажано на сликата)стандардно .
Пример слика
Повеќе други спецификации :

За производот

боја:
вратило маска, метал дупки
Големина:
60 x 90cm, 120 x 180cm, 144 x 96cm
Бренд Име:
ziqiang
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
ZQ002
Стил:
Летање
Тип:
Печатени
Употреба:
Декорација
Јарболот Материјал:
Без Јарболот
is_customized:
Yes

Избор на клиент