Facemile Шупливи Од Нерѓосувачки Челик Цртање Сликарство Stencils Скала Шаблон Се Поставува Графика Stencils Journaling Scrapbooking

Facemile Шупливи Од Нерѓосувачки Челик Цртање Сликарство Stencils Скала Шаблон Се Поставува Графика Stencils Journaling Scrapbooking

Достапно за нарачка
DEN 148.32
Достапност:


Бренд Име : Нова
Тип : Уметност,Занает & Шиење
Уметност,Занает&Шиење Тип : Scrapbooking Владетел
Функција : Еко-пријателски ,порибено
Metarial : Метал
Е-кориснички : да
Количина : 1 PCS
Големина : Како Се Покаже Слика
Боја : Автоматски
Напомена :
1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.
3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Нашата продавница повратни информации !!!

За производот

Материјал:
Метал
Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
Templated Scrapbooking Владетел
Тип:
Стандард Печат
е-прилагодена:
Yes

Избор на клиент