Kacakid Симпатична Памук 3d Мачка Деца Чорапи Цртан филм Деца Чорапи Момчиња Евтини Работи Смешно Чорапи Meias Meninas
Новак - 40 %

Kacakid Симпатична Памук 3d Мачка Деца Чорапи Цртан филм Деца Чорапи Момчиња Евтини Работи Смешно Чорапи Meias Meninas

Достапно за нарачка
DEN 1185.60
DEN 711.00
Достапност:


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Kacakid Симпатична Памук 3d Мачка Деца Чорапи Цртан филм Деца Чорапи Момчиња Евтини Работи Смешно Чорапи Meias Meninas
Тип на производ : Деца Бебе Soks (Против Пролизгување)
Материјал : Памук
Пакување : 1 Пар/OPP Вреќа
Одговара 0-4 Години
големина : S : 0-2 години : 11.5 cm
М : 2-4 години : 12.5 cm
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

За производот

Големина:
S Fit 0 to 2 Years, M Fit 2 to 4 Years
Бренд Име:
Kacakid
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
ka1075
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock

Избор на клиент