Резолуцијата Германија 440c 6 инчен коса ножици чистење shears сечење шминка режа берберот алатки коса clipper фризерски ножици
Новак - 10 %

Резолуцијата Германија 440c 6 инчен коса ножици чистење shears сечење шминка режа берберот алатки коса clipper фризерски ножици

Достапно за нарачка
DEN 911.04
DEN 820.00
Достапност:


Топ одделение професионални Германија 440c челик 6 намали коса ножици поставите чистење shears сечење берберот шминка алатки коса clipper фризерски ножици
Материјал : Германија 440 C 9cr13 Цврстина челик : 62 HRC Стил : Сечење режа / Чистење режа Големина : 6 инчен Должина : 17.5 cm Не' вклучуваат торба .
Ако сакате да се купи вреќа, ве молиме кликнете на . ви благодариме
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 /set
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 /парче
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод US$ 24.99 /set
Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /set

За производот

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
32
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Број На Модел На:
S160
Бренд Име:
оган змеј
Големина:
6 inch
вкупна должина:
И 17,5 см
Тип:
Сет
Сечилото Материјал:
Германија 440c

Избор на клиент