C-ЧОВЕК кошула cufflinks за mens Бренд ткаенината копчиња сино пенкало ткаенината линк gemelos Висок Квалитет abotoaduras Дизајнер на Накит
Новак - 15 %

C-ЧОВЕК кошула cufflinks за mens Бренд ткаенината копчиња сино пенкало ткаенината линк gemelos Висок Квалитет abotoaduras Дизајнер

Достапно за нарачка
DEN 475.20
DEN 404.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
C-MAN1-5017
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Бренд Име:
yanjie
Обликотшема:
Круг
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар

Избор на клиент