Единствен дома декор на DIY во брак кукли 4 парче платно уметност сликарство евтини модерна HD уметност масла дома ѕид слика постер

Единствен дома декор на DIY во брак кукли 4 парче платно уметност сликарство евтини модерна HD уметност масла дома ѕид слика

Достапно за нарачка
DEN 1867.20
Достапност:


Добредојдовте На Нашата Продавница !!!
Димензии : 30cm*60см*2 + 30cm*80см*2

За производот

Големина (Инчен):
Други
Стил:
Модерна
Бренд Име:
OKHOTCN
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
1
Предмети:
Цртан филм
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент