SJCAM SJ4000 Додатоци УВ Филтер Оптичко Стакло Леќа Заштитна Маска за SJ4000/SJ4000 Wifi/SJ4000 Плус Акција Камера

SJCAM SJ4000 Додатоци УВ Филтер Оптичко Стакло Леќа Заштитна Маска за SJ4000/SJ4000 Wifi/SJ4000 Плус Акција Камера

Достапно за нарачка
DEN 166.08
Достапност:


SJCAM SJ4000 Додатоци УВ Филтер Оптичко Стакло Леќа Заштитна Маска за SJ4000/SJ4000 Wifi/SJ4000 Плус Акција Камера
Карактеристики
1. 100% сосема нов и висок квалитет.
2. Овој филтер може да се ограничи рефлексија од неметални површината на водата како и стакло прозорци.
3. УВ филтер / леќа филтер се однесува на SJ4000 спорт камера & SJ4000 Wifi спорт DV акција камера.
4. Со користење на филтер, на бои ќе стане посветла и појасна и контраст ќе биде зајакната.
5. Тежина : 4g
Пакувањето се вклучени
1×УВ Филтер

За производот

Материјал:
ABS
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
SJ10
Бренд Име:
NIYOQUE
Тип:
Акција Камера Филтри
Компатибилен Акција Камера Бренд:
sjcam

Избор на клиент