20 x LED Рокер вклучување/ Исклучување DC 12V 16mm - Сина

20 x LED Рокер вклучување/ Исклучување DC 12V 16mm - Сина

Достапно за нарачка
DEN 299.04
Достапност:

Сосема нов и висок квалитет! 20 парчиња Рокер прекинувач со LED индикатор. Компактен дизајн! На Евтини и практични! Не пропуштајте!Сосема нов и висок квалитет!
20 парчиња Рокер прекинувач со LED индикатор.
Компактен дизајн!
На Евтини и практични!
Не пропуштајте!
боја на школка : Црна
Материјал : Пластика
Димензии : прибл. 28 x 23 x 23 mm
Компатибилен Напон : 12 V DC
Инструкции : страници секој со DC 12 V, поврзете се со златно-обоените области за жица за негативен пол, сребро кабелот за позитивниот пол; on/ off прекинувачот се наоѓа во средината и светла боја е сина.
Пакување : 20 x Рокер Префрлате
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

Број На Модел На:
GTBL
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на клиент