Античкиот Европската вртливата стол вистински крава вистински вистинска кожа стол еден троседот во дневната соба на мебел дома слободно чаир

Античкиот Европската вртливата стол вистински крава вистински вистинска кожа стол еден троседот во дневната соба на мебел дома

Достапно за нарачка
DEN 16800.00
Достапност:


JIXINGE Мебел е една од најновите бренд инвестирани од страна на JIXINGE (ХОНГ КОНГ) Меѓународна Соработка. Ltd. Ние сами бројни управување & техничко лице, како и силен развој на производот и производството способност, во моментов има над 100 стилови направени во кравја кожа троседот и метал серија, кои се извезуваат во повеќе од 30 земји, Блискиот исток, САД, Германија, велика БРИТАНИЈА, Франција, итн. Ние сами над 10.000 квадратни метри на тапациран и метал работилница, со капацитет од над 50 контејнери на троседот месечно. JIXINGE ќе се задржи подобрувањето, и постојано подобрување на технологијата и на капацитетот за снабдување со стока на висок квалитет и ниска цена за целиот свет.
сите софи може да се прилагоди бои и големина.

За производот

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Дневна Соба Чаир
Општа Употреба:
Дома Мебел
Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Модерен Минималистички
Стил:
Слободно Време Стол
Големина:
chair
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Бренд Име:
MANBAS
Укината:
No
Со Парапети:
Yes
Број На Модел На:
C102

Избор на клиент