miliboo MYT803 камера главата 8kg Железна Кула tripod/monopod Алуминиум Видео Камера Тешки Tripod Течност Главата 75mm Сад

miliboo MYT803 камера главата 8kg Железна Кула tripod/monopod Алуминиум Видео Камера Тешки Tripod Течност Главата 75mm Сад

Достапно за нарачка
DEN 8592.00
Достапност:


Бренд име : miliboo Тип : Професионална камера главата Модел : Раководител MYT803 Процес : прецизност фалсификување Материјал : Алуминиум Легура Главата Висина : 22.5 cm Главата Тежина : 1.4 kg Оптоварување : 8kg База дијаметар : 75mm Адаптер tripod : Железо Кула tripod/monopod Функција : Течност главата MYT803 вклучува и рамни база, 75мм топката главата и прилагодливи амортизацијата; Платформа сад база пренесување на сите видови на главата слободно; 65mm/75mm/100mm база може да префрлувате слободно; Издолжување брзо одбор направи камера постабилна.

За производот

Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
miliboo
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
MYT803

Избор на клиент