2017 трговија на големо трендовски bull terrier накит pendant жени мажи ѓердани & приврзоци мода накит булдог 12pcs/многу
Новак - 35 %

2017 трговија на големо трендовски bull terrier накит pendant жени мажи ѓердани & приврзоци мода накит булдог 12pcs/многу

Достапно за нарачка
DEN 1200.00
DEN 780.00
Достапност:

bull Terrier pendant ѓердан е рачно изработени модни животинско ѓердан,тоа се прави на цинк легура. Деликатни мода накит ќе ве потсетам на вашата најдобра пријателка и убавина меморија!
Големина на : pendant мерки за прибл. 21*21mm (0.8 x 1 инчи) Забелешка : ако имате било какви прашања,можете да ме контактирате во секое време,ако ви треба мојата помош,јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат.Јас ќе се обезбеди најдобра услуга и највисок квалитет за вас. Можете да мало,трговија на големо,капка превозот,изберете.

За производот

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
K001
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
DANGGAO
Пол:
Унисекс

Избор на клиент