2017 виткање Читање Очила TR90 Смола Леќа Мажи Жени од не ' Рѓосувачки челик Читање Eyewear 360 Flex +1.0~ 3.5 случај вклучени 6112

2017 виткање Читање Очила TR90 Смола Леќа Мажи Жени од не ' Рѓосувачки челик Читање Eyewear 360 Flex +1.0~ 3.5 случај вклучени

Достапно за нарачка
DEN 954.24
Достапност:


2017 Бренд Podreader Читање Очила TR90 Смола Леќа Мажи Жени од не ' Рѓосувачки челик Читање Eyeward со 360 Флекс,+1.0~ 3.5 Моќ случај вклучени 6112 Леќи изработени од висококвалитетна пластика со анти-одраз слој, тешко грб заврши со чиста ефект Meeshow Читателите се произведени според CE стандард и Европскиот стандард DIN EN 14139 Квалитет лесни пластични рамки достапни во +1.0, +1.5, +2.0, +2.5, +3.0 и +3.5 моќ леќи Класичен стилизирана пластична рамка со пролет-зглоб храмови. Дизајниран во Германија. Случајот се вклучени

За производот

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350
рамка боја:
Црна, Црвена
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Леќа Ширина:
45см
Леќа Висина:
36cm
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
Број На Модел На:
6112
Леќи Во Боја:
Бела
Обложување:
HMC
Леќи Материјал:
CR-39
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Meeshow
Пол:
Унисекс
боја:
Црна, Црвена
моќност:
+1.0-3.5
Храмот:
TR90
Спакувани Начин:
СТП Торбичка, Ткаенина за Чистење
Зглоб:
360 Flex

Избор на клиент