Нерѓосувачки Челик Види Бенд 22mm за Asus ZenWatch 1 2 Мажи WI500Q WI501Q Брзо Ослободување врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Сребро.
Новак - 0 %

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 22mm за Asus ZenWatch 1 2 Мажи WI500Q WI501Q Брзо Ослободување врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија

Достапно за нарачка
DEN 858.24
DEN 858.00
Достапност:


Добредојдовте во мојата продавница
Модел :
за Asus Zen Watch 1 Мажи WI500 Q
за Asus Zen Watch 2 Мажи WI501 Q

Црна
Злато
Сребро.
Сребро Злато
Сребро Црна
Подарок

За производот

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Солидна Затворач
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
за Asus ZenWatch 1 2 Мажи WI500Q WI501Q
Бендот Должина:
прилагодлив

Избор на клиент