Нови пристигнување Еластична Cummerbund Мода злато љубов метал широк водат cummerbunds за жените Cintos Cinturon луксузни Жените појас
Новак - 21 %

Нови пристигнување Еластична Cummerbund Мода злато љубов метал широк водат cummerbunds за жените Cintos Cinturon луксузни Жените

Достапно за нарачка
DEN 374.40
DEN 296.00
Достапност:

Реден број : BT-163 Материјал : алуминиумски+СТП кожа+полиестер+spandex Големина : тоа е 66cm должина, но тоа е еластична, на lengest може да биде 100cm должина. ширината на овој појас е 6cm. Тежина : околу 80g/pc Пакување : 1pc/opp

За производот

Тип На Објект:
Cummerbunds
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Број На Модел На:
BT-163
Бренд Име:
OWLMS
Материјал:
Микрофибер

Избор на клиент