Посебна дозвола! Три-димензионални везови чипка свила georgette ткаенина свила ткаенини трговија на големо со висок квалитет памучна крпа

Посебна дозвола! Три-димензионални везови чипка свила georgette ткаенина свила ткаенини трговија на големо со висок квалитет

Достапно за нарачка
DEN 2160.00
Достапност:


Материјал : земјата предиво вистински свила georgette + [цвет везови : најлон (пред) + памук (негативни)]
Ширина : 110cm
123456 123456 123456 123456 lnz-модул-desc-крај

За производот

боја:
Црвена, Црна
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
no
Тип На Производ:
Органски Материјал
Шема:
Обоена
Ширина:
110cm
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
чипка ткаенина
Техника:
Плетени
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Материјал:
Свила / најлон / памук

Избор на клиент