Freeship трговија на големо 8мм црвено аспект кристал rosary ѓердан, верски rosary, бенедикт крсте rosary со дева марија центар

Freeship трговија на големо 8мм црвено аспект кристал rosary ѓердан, верски rosary, бенедикт крсте rosary со дева марија центар

Достапно за нарачка
DEN 458.40
Достапност:


1.Име : Кристално Стакло Мушка Рака крстот ѓердан

За производот

Главниот Камен Боја:
црвена, сина, Шарени
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Гроздобер
Синџир Тип:
влакно
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
чи 88yh
Pendant Големина:
4.3 cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент