Новиот зимски 2017 жените се посветам на еден морал, џемперот со долги ракави половина turtleneck чиста боја џемпер фабрика за директна продажба

Новиот зимски 2017 жените се посветам на еден морал, џемперот со долги ракави половина turtleneck чиста боја џемпер фабрика за

Достапно за нарачка
DEN 571.20
Достапност:


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
2017
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
OUBOGJ
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Волна
Материјал:
Памук,Волна
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
На ткаенина име:
Волна
Основната ткаенина содржина:
Волна
Главната содржина на ткаенина содржина:
90
Главен материјал компонента 2:
зајакот коса
Содржината на главната материјална компонента 2:
10
Предиво дебелина:
Обичните волна
Стил:
поставете ја главата
Добиете модел:
Половина turtleneck
Популарната Елемент:
Приклучи заедно, шупливи надвор
Процесот:
Цвеќиња шупливи надвор

Избор на клиент