LHZSYY 2017 Ракави џемпер групи на кашмир вест пролет и есен плетење вест женски лабава код waistcoat
Новак - 40 %

LHZSYY 2017 Ракави џемпер групи на кашмир вест пролет и есен плетење вест женски лабава код waistcoat

Достапно за нарачка
DEN 1370.40
DEN 822.00
Достапност:

Добредојдовте на нашата продавница, поевтини и високиот квалитет на производите, кликнете Пред купување, ве молиме прочитајте 1. Ако не arive во 60dias (руската Федерација 90dias), кои нудат целосна Наплата. Па ве молиме да не се отвори спор пред времето на пакет пристигнува не 2. Ве молиме обрнете внимание на детали големина и детали за производот пред цел 3. Одобрението за промет на големо се прифати, можете да додадете оние што сакаат да количката и ставете цел, levae порака до нас, ние ќе ви даде најдобра цена. 4. Пад на Шопинг, ако се откажат од превозот, продавачот. Ние ќе ви даде многу добра цена. 5. Сите налози се обично се испраќаат во рок од 5-7dias. Надвор од акциите на производот ќе биде одложен 3-5dias да се испрати. 6. Differeces во боја може да бидат предизвикани од страна на некои други reasion како одраз боја на екранот, backlighting, итн. сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. 30 ° следниве вода за перење. неутрален детергент. Рака, а не машина перат.(Ова осигурува дека облеката не го соберете, без дисторзија.) Ова е Азија Големина, 1cm=0.394 инчен, 1inch=2.54 см џемпер големина големина L : биста 95 см, должина 72 cm големина XL : биста 100 см, должина 73 cm големина XXL : биста 105 cm, должината 74 см
(Прирачник за мерење, таму ќе биде 1-3 см грешка. Ви благодариме за вашето разбирање) и поради различни екранот, реалната слика може да биде малку различен. ако сте продавачот за транспорт gota.podemos ви даде некои disocunt. со радост во нашата продавница

За производот

Големина:
L, XL, XXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
JCXK-17350
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Кашмир,Волна
Декорација:
Никој
Бренд Име:
LHZSYY
Материјал Состав:
Cashmere Волна Микрофибер
Техника:
Компјутер Плетени

Избор на клиент