М2 Цинк Позлатен Nylock Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви Црна 50pcs

М2 Цинк Позлатен Nylock Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви Црна 50pcs

Достапно за нарачка
DEN 139.20
Достапност:

Тема Големина : (Женски)М2; Име На Производ : Најлон Заклучување Ореви
Материјал : Цинк Позлатен
Главната Боја : Црна;
Висина : 3мм/0.12"
Ширина Низ Станови : 4mm/0.16"; Ширина Низ Агли : 4.3 mm/0.17"
1.Хексадецимален главата, женски навој внатре, метални материјали, анти-лабава хексадецимален орев.
2.Се користи со машина или кап завртки за механички се приклучи материјали заедно.
3.Користи широко за појавување на навртки или завртки.
Пакет Содржина : 50(+/-2%)Компјутери x Најлон Заклучување Ореви
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

За производот

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
SZ-FJS-I009453
is_customized:
Yes

Избор на клиент