еден пар 7cm играчки кукла чевли за кукли Американска девојка и Zapf бебе родено кукла
Новак - 15 %

еден пар 7cm играчки кукла чевли за кукли Американска девојка и Zapf бебе родено кукла

Достапно за нарачка
DEN 143.52
DEN 122.00
Достапност:


Чевли големина : 7cm*4cm
Одговара : 45см Американска девојка и 43cm zabf бебе

За производот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
7.5*3.5 см
Предупредување:
no
Форма:
1/3
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Бренд Име:
боја на желби
Димензии:
7.5*3.5 см
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот

Избор на клиент