Големина 34-41 Ballroom /латинска Танц Чевли /Професионални Танцување Танго Чевли За Жени /Сатен Фудбалскиот Чевли Со 7cm Потпетици 11 Бои
Новак - 33 %

Големина 34-41 Ballroom /латинска Танц Чевли /Професионални Танцување Танго Чевли За Жени /Сатен Фудбалскиот Чевли Со 7cm Потпетици

Достапно за нарачка
DEN 948.00
DEN 635.00
Достапност:


1.Големина : Мерења се максималната големина,дозволете appr 1.0 cm отстапување,pls се споредат нашите големина на табелата со ногата lenght внимателно,ви благодариме!
2.Бои : Злато, Сребро Црна, Црвена Кафеава Беж Темно Црвена Сина
3.Тежина : 350 Gram
4.Материјал : Горниот : Кожа ,Единствена : Кравја Кожа
5.Состојба : 100% Сосема Нов
6.Тип : Hroyl Латинска Танц Чевли
Ние се покаже тука вистински фотографии,но тоа може да има различни боја различни, бидејќи на светлината и различни компјутери.
Ние се обидуваат да го минимизираат тоа и навистина стока боја преовладуваат,исто така контактирате доколку ви треба повеќе вистински фотографии за да потврдите.
1.Ние ќе ја испрати на објекти надвор што е можно поскоро откако систем ја потврдува купувачи плаќање.
2.Ние ќе рефундирање на купувачи или испраќање на чевли за вас, ако тие не може да прими предмети во 60days.
3.Ако сакате да добиете елементи побрзо,pls контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар,можеме да ви понудиме следниве побрзо превозот начини : UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ,ЕМС.
Време на испорака :
ние обично се користат Кина Пост Воздух Пошта која обично е бесплатен превозот или многу евтини, се проценува дека превозот времето е :
1.Сад : 9-23 работни дена
2. Други земји : 15-60 работни дена
За големи цел :
Вкупната цена е поевтина и транспорт е обично многу побрзо(обично повеќе од 10 пара) за голема количина нарачки контактирајте со нашата служба за корисници за промет на големо цена и други детали.

За производот

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Бренд Име:
HROYL
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Горниот Материјал:
Сатенски
Ниво На Пракса:
Професионални
Број На Модел На:
801
Декорација:
Никој
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Insole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли

Избор на клиент