Нови Кафена Црна Бои Eyeliner Гел + 2 парчиња Четки Шминка Козметички Сет
Новак - 21 %

Нови Кафена Црна Бои Eyeliner Гел + 2 парчиња Четки Шминка Козметички Сет

Достапно за нарачка
DEN 143.52
DEN 113.00
Достапност:


Спецификација :
100% Сосема Нов и висок квалитет
*Лесен за употреба, има способност да се дизајнира и да бидат креативни, лесно да одговара на различни шминка стил
*Специјално дизајниран совет на eyeliner глајд модели на непречено за повеќето прецизна контрола.
*Лесно да се во боја, водоотпорен, долготрајни, вашите очи ќе изгледаат поголеми и поубави
*Вклучува четка, тоа им помага да се направи брзо и погодност шминка.
*Се применуваат нежно заедно eyelids ограден со четка.
Боја : Црно-Кафеава
Eyeliner Тежина : 3g/по
Производ Дијаметар : 3.2 cm/1.26
Пакетот Вклучува : 2* Eyeliner Гел(Црно-Кафеава)+ 2*Четка
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

За производот

Тип:
Eyeliner
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Количина:
1pcs
Корист:
Лесно да се Носат,Долго-траен
Број На Модел На:
Шминка Козметички Комплети
Состојка:
Други
Формулирањето:
течни
Големина:
Sample Size
НЕТО-WT.:
3 g
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes

Избор на клиент