150mL Стакло Beaker Ниска се Формира Нова Хемиска Лабораторија Стакло

150mL Стакло Beaker Ниска се Формира Нова Хемиска Лабораторија Стакло

Достапно за нарачка
DEN 355.20
Достапност:


150m L Стакло Beaker,,со Ниска Форма,Нова Хемиска Лабораторија Стакло
1, Капацитет 150 m L,
2, Материјал : borosilicate стакло 3.3,
3, Quanity : 1pcs
4, Стандард : меѓународниот стандард ISO

За производот

Класификација:
Beaker
Број На Модел На:
ниска форма

Избор на клиент