Кол 84cm Кинески рачно изработени на Традиционален Античките Занает Чадор Бела Сакура Цвеќиња Водоотпорен Parasol Dacne Подмачкана Хартија Чадор
Новак - 48 %

Кол 84cm Кинески рачно изработени на Традиционален Античките Занает Чадор Бела Сакура Цвеќиња Водоотпорен Parasol Dacne Подмачкана

Достапно за нарачка
DEN 2390.40
DEN 1243.00
Достапност:


Answer : ___________________________ Note : 1.Со Подмачкана хартија чадор е рачно изработени чадор со кинески карактеристики. Тоа треба 3-6 работни дена да го произведува по приемот на нарачката. Па обработка времето од нарачката е можеби подолго од вообичаените производи. 2. Зошто подмачкана хартија чадор може да биде водоотпорен како заеднички чадор? Тоа е tongoil насликани на чадор ткаенина прави чадор водоотпорен. На tongoil има непријатен мирис. Така, новите чадор има непријатен мирис, бидејќи на tongoil. Мирисот ќе веднаш исчезнува со текот на времето. Ако умот мирисот многу. Ве молиме место цел по разгледување. 3.Ако ја ставите капата во добро вентилирани место, Тоа ќе биде корисно да се направи мирисот веднаш исчезнува побрзо.
Ако сакате да ја смените големината или да добиете повеќе занаети, кликнете тука :

За производот

Број На Модел На:
84H316
is_customized:
Yes
Тип:
Други
Производот:
технологија занает чадор
Големина на чадор ткаенина:
Кол 84cm
Занает:
половина носат
Дожд Опрема Тип:
Чадори
Возрасна Група:
Возрасни лица
is_customized:
Yes
Отворено Активност:
Риболов
Шема:
Долго се справи со Чадор
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Материјал:
подмачкана хартија и бамбус

Избор на клиент