Велосипедизам Велосипед Седло Широк Згусне Седиште Перница Меки Силиконски MTB Патот Велосипед Седло со Рефлексивни Налепници

Велосипедизам Велосипед Седло Широк Згусне Седиште Перница Меки Силиконски MTB Патот Велосипед Седло со Рефлексивни Налепници

Достапно за нарачка
DEN 605.76
Достапност:


Широк Згусне Велосипедизам Велосипед Седло Седиште Перница Меки Силиконски MTB Патот Велосипед Седло со Рефлексивни Налепници
Спецификации : Карактеристики :
- Уникатен ритам дизајн, нека можете да уживате кул правец додека се возела,погодна за долги јава.
- Користење на висока густина удирање пена,Чувство поудобно, подобро да ја заштитите вашата колковите, силна отпорност на абење и трајност.
- Микрофибер Кожа Ткаенини, Чувство мека и мазна, високо еластична,носат-отпорни, отпорно на гребење.
- Високи Рефлексивни Безбедност Налепници : Исклучителна рефлексивни налепници за дизајн во задниот дел на велосипед седиште, повеќе видливи во текот на ноќта со рефлексивни налепници, другите возачи може да се види во далеку далеку,може да се подобри безбедноста возење во текот на ноќта. Боја : Црна, Бела, Црвена, Зелена Материјал : Носат-отпорни, кожа, со висока густина сунѓер, пластика, челик Внимание : Овој бело седло dosen не опремен со клипот прстен, тоа може да биде инсталиран на dual-песна седиштето, како и за круг клип седиште цевка, ќе треба да се добие менгеме прстен. Пакет Тежина : 750 G / 26.46 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 250*200*80 ММ / 9.84*7.87*3.15 Инчи Мало Пакување : Да, Општо Кутија TOP_BIP_103 Пакет се Вклучуваат : 1 x Велосипед Седло

За производот

боја:
Бела, Црвена, Зелена, Црна
Големина:
-
Број На Модел На:
-
is_customized:
Yes
корисникот:
Мажи
Бренд Име:
ROBESBON
категорија:
Пред Седиштето Мат
Употреба:
-
Школка Материјал:
-
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на клиент