Компатибилен Проектор светилка за OPTOMA СП.8AE01G.C01/BL-FP200E/HD71/HD710
Новак - 5 %

Компатибилен Проектор светилка за OPTOMA СП.8AE01G.C01/BL-FP200E/HD71/HD710

Достапно за нарачка
DEN 2954.40
DEN 2807.00
Достапност:


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
OPTOMA HD71, HD710
Дел Број : СП.8 AE01 G.C01, BL-FP200 E Wattage : 200 W Светилка Живот : 2000 Часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

За производот

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
СП.8AE01G.C01/BL-FP200E

Избор на клиент