Универзална Пушка Пиштол за Чистење Комплет Пиштол за Чистење Алатката Пиштол Пиштол Пушка Почиста Пиштол Додатоци 22LR.223.257 20 - 25 калибар

Универзална Пушка Пиштол за Чистење Комплет Пиштол за Чистење Алатката Пиштол Пиштол Пушка Почиста Пиштол Додатоци 22LR.223.257

Достапно за нарачка
DEN 664.80
Достапност:

Крпа торба 11 PC 1 крпа торба, 5 песна, 1 шише масло, 1 пакет nonwoven ткаенина, 1 две пластична четка, 2two четки (еден е чисти, барел, 1 чисти пиштол понесе) за .22, .30 калибар Тежина : 250g 1. Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Alipay, Master Card, Qiwi Паричник, Boleto, Moneybookers, Western Union. 2. Нашите заштита дава само на плаќање начини acceped од Aliexpress платформа. 1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена (работни дена, не одмор или викенд) по уплатата се Comfirmed. 2. Ако не примите објект во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори на вас во времето! 3. Ако вашата нарачка ≤$5, Бесплатен превозот на производот не може да се query детално следење на информации, ако треба, ве молиме, изберете Ја препорачана Пошта и да ја плати цената различни. 1. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога се примени. За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, Доколку ставката што се користи и да биде побарано да се врати Без Причина, Превозот цена треба да се носат од страна на двете дел. 2. Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по користење,оштетувања од вода и така натаму.

За производот

Број На Модел На:
WJ0483
Бренд Име:
FEELWIND

Избор на клиент