30Pcs 6mm Завртка капа топката стакло шишенцето pendant Мали стаклено шише кои сакаат уметност ѓердан pendant ориз стакло шишенцето
Новак - 10 %

30Pcs 6mm Завртка капа топката стакло шишенцето pendant Мали стаклено шише кои сакаат уметност ѓердан pendant ориз стакло шишенцето

Достапно за нарачка
DEN 650.88
DEN 586.00
Достапност:

Големина : 6mm вклучуваат капа
Материјал : Стакло шише со завртка капа
Цена : Вклучуваат стаклено шише, завртка капа , нема филер
Белешки : Ова завртка капа стакло шишенцето pendant, не треба лепилото Боја : сребро позлатен
можете да изберете што треба објект ,а потоа ми кажете бројот

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
6mm
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените
Бренд Име:
пченка цвет
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло

Избор на клиент