3D Животинско Мечка Слон Лав Плетени ќебе Бебе Swaddle Ќебе Муслин BedSpread Кревет Деца Троседот Cobertores Mantas Декорација
Новак - 49 %

3D Животинско Мечка Слон Лав Плетени ќебе Бебе Swaddle Ќебе Муслин BedSpread Кревет Деца Троседот Cobertores Mantas Декорација

Достапно за нарачка
DEN 2470.56
DEN 1260.00
Достапност:


3 D Животинско Мечка Слон Лав Плетени ќебе Бебе Swaddle Ќебе Муслин Bed Spread Кревет Деца Троседот Cobertores Mantas Декорација
Име : Плетени Мечка ќебе
Материјал : Памук
Големина : 90x90cm(pls им овозможува на 1-3cm грешка за рачно мерење)

За производот

Големина:
90x90cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Дома,Во Авион
Сезоната:
Лето
Тежина:
0.3kg
Функција:
Погоден За Носене,Анти-Pilling,Преносни
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Стил:
Обична
Бренд Име:
AILYDK
Број На Модел На:
Д-171
одделение:
одделение А
Обликот:
Плоштад
Материјал:
100% Памук
Шема:
Крпеница
Возрасна Група:
Бебиња
Тип:
Тема Ќебе/Крпа Ќебе
Измијте Стил:
Рака Мие
Техника:
Рачно изработени
Продавница Име:
Симпатична Продавница
За Возраст:
Бебето
Материјал:
памук+волна
Стил:
Слон Лав Овци Мечка Ќебе Swaddle
боја:
Жолта Сина, Бела
Видови:
Декорација
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Надвор Од Дома
Тежина:
0.3kg
Модел:
Малопродажната / Трговија На Големо
dilivery:
Бесплатен превозот

Избор на клиент