Секси Жените Дама Чипка Градник Врвот Флорални Печатени Шупливи Надвор Поместена Cami Градник Во Боја Црна И Бела
Новак - 30 %

Секси Жените Дама Чипка Градник Врвот Флорални Печатени Шупливи Надвор Поместена Cami Градник Во Боја Црна И Бела

Достапно за нарачка
DEN 158.88
DEN 111.00
Достапност:


Секси Жените Чипка Ракави Backless Исече Резервоарот На Врвот Лето Краток Вест Плажа Партија Кошули
Модни Дами Девојки Чипка Флорални Шупливи Надвор Шпагети Рака Исечете Tee Маица, Блуза Врвот
Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Чипка + Spandex
Боја : Црна/Бела
Големина : Една Големина Одговара за НАС XS-M Големина
Sleeve Стил : Без Ракави
Деколте : V Деколте
Стил : Мода Чипка Оркестарот Backless Поместена Исече Врвот
Повод : Плажа/Clubwear/Неврзан/Партија
Сезона : Летни
Објектот Вклучува : 1 X Жени Секси Чипка Сечење На Врвот
Големина Биста Должина Рака Должина
Една големина 80-94cm/31.5-37.0" 30cm/11.8" 9cm/3.54"
Забелешки :
1. Над НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големина е за вашиот референца САМО, ве молиме проверете ја големината детали внимателно да ја добиете вашата опремени големина пред наддавање, ви благодарам.
2. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.
3. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!
4.ние се поставени вистинските Фотографија,ве молиме проверете pictrue на моделот,и одлучи да нарачате или не,Тоа е различна од Супер Ѕвезда Модел

За производот

Број На Модел На:
Градник
Бренд Име:
Liva девојка
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Чипка
Боја Стил:
Природна Боја

Избор на клиент