сива балет туту сомот возрасни nutcracker туту балет фаза костими класичен балет туту за девојки туту pancakeBT9119
Новак - 6 %

сива балет туту сомот возрасни nutcracker туту балет фаза костими класичен балет туту за девојки туту pancakeBT9119

Достапно за нарачка
DEN 21072.00
DEN 19808.00
Достапност:


Ние сме една фабрика материјали tutus,Ние може да обезбеди повеќе боја избори за tulles!
парче парче парче парче парче парче парче парче Возрасни Големина : XS,S,M,L,XL,2 XL Дете Големина : 8,10,12,14,16 Сопствени направени : Доколку сакате да нарачате туту во custom size,ве молиме кликнете на "обичај прави" и имајте на ум вашиот сопствен големина( ①②③④⑤ во CM ),ве молиме погледнете го следново мерење метод. Прилагодено Боја :
Без промена украси, боја на телото и tulle може да се променливи, можете да ја изберете бојата што сакате од следниве боја шема,
Ако сакате други бои, стр закуп контакт за мене. Боја : Сива Материјал : Мазна водат полиестер ткаенини, тантела таписерии декорација, невидливо јаже, прилагодлив кука копчето Здолниште : 10 слоеви на tulle. Времето за производство : 7-15 работни дена answer : ___________________________ Note :
Возрасни туту со два реда на куки, детето туту со само еден ред на куки.
Бидејќи тоа е обичај прави tutus , со цел cann не биде откажана после 24 часа.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
Превозот методи : DHL, EMS, Epacket и Кина Пост Воздух Mail.
Ние сме во можност да организира испорака до сите краишта на Светот.
Објектот ќе бидат означени како ПОДАРОК или ПРИМЕРОК и ПОТЦЕНЕТИ во фактура за да се помогне во избегнувањето на царина .
Ако y ou имаат и други прашања или сакате да го купите во големи количини, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Кога објектот е доставена, ние ќе ви испратиме следење на број. Everthing поврзани со превозот се згрижени од нас. Без Нервози Е Потребно!
Времето за испорака зависи од 7working дена до 30 работни дена за различни предмети(класични
Балет туту потребите 30 работни дена,dancwear и чевли потребите 7~15 работни дена).
1) EMS и e Packet : 5-10days
2) Кина Пост Воздух Ма il : 10-25days, во зависност од различни региони.
3) Нормално ние ќе го избере ЕМС или epocket forsmall цел, во зависност од цел износ.
4) Превозот на ветер : DHL >ЕМС>EPACKET> Кина Пост Воздух Mail
5) Ако многу итна потреба производи, ве молиме да изберете локација за подигнување на превозот начин

За производот

Големина:
8, XS, S, M, L, XL, XXL, 10, 12, 14, 16, custom size
Бренд Име:
SWTUTU
Материјал:
Најлон,Spandex
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BT9119
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Стил:
Балет Танц
Возрасни големина:
XS/S/M/L/XL/2XL
Детето големина:
8/10/12/14/16
Почетна страница:
www.swangirl-dance.com
Други бои произведени:
Yes
Здолништа:
10 слоеви на tulles

Избор на клиент