200PCS SMCJ5.0 SMCJ5.0A SMCJ5.0CA SMCJ6.0 SMCJ6.0A SMCJ6.0CA SMCJ6.5 SMCJ6.5A SMCJ6.5CA SMCJ7.0 SMCJ7.0A SMCJ7.0CA SMCJ

200PCS SMCJ5.0 SMCJ5.0A SMCJ5.0CA SMCJ6.0 SMCJ6.0A SMCJ6.0CA SMCJ6.5 SMCJ6.5A SMCJ6.5CA SMCJ7.0 SMCJ7.0A SMCJ7.0CA SMCJ

Достапно за нарачка
DEN 720.00
Достапност:


Игра уреди замена на делови

За производот

боја:
SMCJ5A УНИ, SMCJ6A УНИ, SMCJ6V5A УНИ, SMCJ7A УНИ, SMCJ5CA BI, SMCJ6CA BI, SMCJ6V5CA BI, SMCJ7CA BI
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move
Големина:
DO-214AB SMC
Количина:
200pcs
is_customized:
yes

Избор на клиент