Топла Продаде Мрак Океанот Платно Слики За Дневна Соба 4 Панел Без Рамка Ѕидното Сликарство Home Art Слики Cuadros Decoracion
Новак - 43 %

Топла Продаде Мрак Океанот Платно Слики За Дневна Соба 4 Панел Без Рамка Ѕидното Сликарство Home Art Слики Cuadros Decoracion

Достапно за нарачка
DEN 1344.00
DEN 766.00
Достапност:


За производот

Големина (Инчен):
30x60cmx2pcs 30x80x2, 20x40cmx2pcs 20x50x2
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
1
Предмети:
Seascape
Бренд Име:
OKHOTCN
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент