Собранието модел руската КА-50 хеликоптер 1/72 Играчки

Собранието модел руската КА-50 хеликоптер 1/72 Играчки

Достапно за нарачка
DEN 1200.00
Достапност:


За производот

Тема:
Авионите
Количината на Предмети во Собата:
50
Бренд Име:
FLYHAWK
Пластични Тип:
ПВЦ
Пол:
Момчиња
Возраст Опсег:
> 14 години
Број На Модел На:
7272
Тип:
собранието модел
Материјал:
Пластични
Скала:
1

Избор на клиент