ОСИГУРАЧ 6*30 MM 500ma Стакло 100 компјутери/многу 0.5 A ,нови и оригинални

ОСИГУРАЧ 6*30 MM 500ma Стакло 100 компјутери/многу 0.5 A ,нови и оригинални

Достапно за нарачка
DEN 237.60
Достапност:


ОСИГУРАЧ 6*30 MM Стакло 100 компјутери/многу 0.5 A ,нови и оригинални
CN1002114603
1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)
2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

За производот

Кршење Капацитет:
Ниска
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
6*30 MM ОСИГУРАЧ 0.5 A
Употреба:
Низок Напон
Стандарди За Безбедност:
CCC

Избор на клиент