LTPro Црна/Бела/Злато 5.5 инчен LCD Дисплеј Панел на Допир за Digitizer Собранието со рамка За Xiaomi Redmi Забелешка 4X Замена
Новак - 11 %

LTPro Црна/Бела/Злато 5.5 инчен LCD Дисплеј Панел на Допир за Digitizer Собранието со рамка За Xiaomi Redmi Забелешка 4X Замена

Достапно за нарачка
DEN 1338.24
DEN 1191.00
Достапност:

Ние сме сигурни и чесни продавачот,ние само се надевам дека ќе уживате во шопинг.
Повратни информации :
1.pls испратите вашата исплата за вашиот објект наскоро.Предмети се испраќаат во рок од 3 дена(освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина.Ако добиете и како нашите предмети,позитивните оцени е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка. Одличен за по-продажба на услуги .Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови или времето отпад на царинење и така натаму,ве молиме почекајте трпеливо. Испорака во 3 работни дена после потврда на плаќањето
7.Ние го задржуваме правото да го одбие цел за понудувачот haveing негативни или скриени повратни информации и не се регистрирани понудувачи кои се пријавени од Aliexpress.
pls забелешка,ние не сме responsble за враќање превозот надомест.5 инчен НОВИ LCD Дисплеј Панел со Екран на Допир Digitizer Собрание
со рамка За Xiaomi Redmi Забелешка 4 X Замена на делови
Опис На Производот :
Карактеристики :
1.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако не го добиете вашиот објект повеќе од 40 дена откако ќе го извршите плаќањето.Ние мора да ги реши вашите проблеми со нашата најдобра услуга, Pls не ни даде лош повратни информации без каков било контакт и комуникација.
Превозот :
1.Кога ќе го примите објект,ако тоа не функционира правилно или таа има проблем, Pls се чувствуваат слободни да контакт. Замена на дел За Xiaomi Hongmi Забелешка 4 X . Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување
4. Голема количина на залиха
5.ние брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Колет,која е бесплатна. Во принцип,тоа се потребни околу 15-35 дена да пристигнат.
в) Ако објектот е отворено, сите делови се отстранети или поправени од страна на неовластено лице.ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за DHL, Fed Ex, или ЕМС услуга детали пред да купите.Ние го прифаќаме Безбедно и Полесно платат онлајн(Зачувам)Преку Credit Card.
Гаранција :
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој.
ние ќе го препрати или рефундирање на дека по потврди проблеми и да ја добиете вашата врати објектот.ние ќе ви даде попуст за вашата следна цел, ако ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. 100% Сосема Нов и никогаш не се користи за LCD Собранието со рамка За Xiaomi Hongmi Забелешка 4 X
2.
За Xiaomi redmi забелешка 4x , Qualcomm Snapdragon 625 Octa Core 3 GB 32 GB!!!!
Пакет Incldued :
* 1 х LCD Екран на Допир Собранието со рамка За Xiaomi Hongmi Забелешка 4 X
Производ Слики :
Плаќање :
1. КК : Тест, еден По Еден Пред Превозот. Тоа се користи за да се поправи го замени вашиот ред, оштетената, испукана, notrecognised LCD екран, допрете екран.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
г) Нема гаранција ќе биде дадена доколку објектот не се во оригиналната услови.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
б) Штетата предизвикана од природни disaters,поплава пожар,гром или загадување.Гаранцијата ќе важи за 6 месеци против производство на дефект. Тоа е совршено компатибилни со : За Xiaomi Hongmi Забелешка 4 X
9. Тестирани пред превозот и 100% работи добро
6.Гаранцијата не се однесува на следниве околности :
а) Штетата предизвикана од прекумерно ware&солза,злоупотреба, несоодветна инсталација или операција, занемарување,несреќи.pls обезбеди доказ за слика или видео ако производот има проблеми по добивањето на pakcage во рок од 14 дена.
По servies :
1.ако кој било проблем за време на вашата исплата,pls контактирајте со нас.

За производот

боја:
Црна за 3gb 32gb, Бела за 3gb 32gb, Злато 3gb 32gb
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Бренд Име:
LTPro
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Број На Модел На:
за Xiaomi Redmi Забелешка 4X
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Име:
LCD Екран на Допир Собранието со рамка за Xiaomi Redmi Забелешка 4X
Компоненти:
Целосна LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собрание
QC:
Тест еден по еден пред превозот
Место на Orgin:
Shenzhen(mianland),кина
боја:
Црна/Бела/Злато
Тип Име:
LCD Екран на Допир За Redmi Забелешка 4X
Големина:
5.5
верзија:
Qualcomm Snapdragon 625 Octa Core 3GB 32GB!!!!

Избор на клиент