Telas Чист Mulberry Свила Chiffon ткаенина Небото сино геометрија линија Печати свила Ткаенини Материјал Текстилни Жените се Облекуваат Шамија tissus
Новак - 50 %

Telas Чист Mulberry Свила Chiffon ткаенина Небото сино геометрија линија Печати свила Ткаенини Материјал Текстилни Жените

Достапно за нарачка
DEN 6330.24
DEN 3165.00
Достапност:

80 /метар
100% mulberry свила ткаенини облека еластична сатен материјал овошје дигитални инкџет маслото обама чипка анкара африкански ткаенина US$ 49.00 /метар
Висок-квалитет на Геометријата свила сатен sericiculture ткаенина нова мода 2015 напредно печатење на облека се облекуваат свила ткаенини US$ 49.90 /метар
Бесплатен Превозот 2013 Нова Мода супер восок се Зголеми Печати 100% Свила женски Фустан Ткаенина Плус Големина Cheongsam Облека Ткаенини трговија на Големо US$ 58.80 /метар
висок квалитет на 2015 година нови Виолетова eucken мода 100% свила ткаенини копринени свила задебелување organza формално фустан ткаенина ткаенина US$ 48.58 /метар
Висок Квалитет на 2014 Година Мода 100% Свила Georgette Сомот Блуза/Фустан Стадото Suiting Ткаенина Текстил Ткаенини Кадифен Текстилни Ткаенини US$ 48.30 /парче
2014 Нова Мода солидна боја еластична сатен silks 100% mulberry свила Ткаенини голи боја бел свилен ткаенина трговија на големо US$ 133.30 /метар
жолта печатени polyantha квалитет мода sericiculture свила ткаенини маица, фустан високи свила сатен водат ткаенина трговија на Големо/мало US$ 52.60 /многу
метри / многу Висок Квалитет на Швајцарската Voile Laces Швајцарија Свила Ткаенини Супер Восок Hollandais Крпа Текстилни 100% Свила Кадифени Ткаенини За Завеси US$ 48.80 /метар
Бесплатен Превозот 100% Свила Кадифени Ткаенини компјутер задебелување georgette облека cheongsam текстил трговија на Големо и мало ОЕМ US$ 43.80 /метар
Супер Имаат 28 Momme Дизајнер Жолта Печатени Сатен Ткаенини Восок Hollandais Ткаени Материјали За Завеса Крпа Фустан 100% Свила Ткаенини US$ 68.00 /многу
метри / многу
Црно-матрица злато Извезени мода висок квалитет slopwork sericiculture свила ткаенини печатени еластична сатен свила ткаенини производство на текстил US$ 45.80 /многу
метри / многу Слободни 100% Mulberry Свила Материјал Печатени Свила Шамија Еден-парче Облека Облека Chiffon Ткаенина Фабрика Директни трговија на Големо И Мало US$ 24.80 /метар
2014 Нова мода 100% mulberry свила облека свила chiffon крпа свила печатени ткаенини US$ 69.98 /метар
висок квалитет на Супер африкански чипка Ткаени Сатен свила Ткаенини Материјал За Блуза Фустан чиста Свила Печатење на текстилни ткаенини метар Шиење US$ 156.58 /метар
Бесплатен Превозот Нови Модни Луксузни Сомот Ткаенина Задебелување Темно Зелена Чипка Облека Есен Фустан Ткаенина трговија на Големо Ад Rtail ОЕМ US$ 29.90 /метар
До 2015 пролет и лето mulberry свила ткаенини формално се облекуваат еден-парче облека trouserings sauteeded полжав US$ 30.00 /метар
Висок Квалитет 2014 Нова Мода Лето Формално Фустан Црна Дигитално Печатење Цвеќиња Ткаенина Супер Тешки Еластичен Свила Ткаенини Широк САД$ 63.80 /многу
метри / многу Бесплатен Превозот Бела Свила Ткаенини за Шиење Материјал Циклус Свила Еластична Сатен Широк Растенија И Цвеќиња Облека Ткаенини трговија на Големо US$ 49.80 /парче
2014 Нова Мода Жените Супер Poplin Ткаени 100% Свила Ткаенини За Шиење облека здолниште кошула геометрија материјал Печатени Ткаенини US$ 99.80 /многу
метри / многу
Моден Печатени свила chiffon ткаенина за еден-парче облека паун печатени жолта 100% свила ткаенини трговија на големо и мало US$ 48.30 /метар
14 свила зелена врти врвот печати еластична сатен свила облека mulberry свила ткаенини US$ 55.88 /метар
Висок квалитет сини и бели порцелански Печати Новиот француски Чипка Tull Chiffon Ткаенина За Шиење Материјал Завеси Фустан од Свила Ткаенини US$ 76.00 /метар
До 2015 нова мода супер модни дизајни свила сатен пеперутка печатени ткаенини блуза фустани свила ткаенини од страна на метар трговија на големо US$ 58.00 /многу
метри / многу 2014 Нова Мода Свила Еластична Сатен Сина Леопард Печатени 100% Mulberry Свила Cheongsam Целосен Фустан Jumpsuit Ткаенина трговија на Големо US$ 48.

За производот

Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Анти-УВ
Бренд Име:
POLIS
Стил:
Обична
Тип:
Chiffon Ткаенина
Ширина:
138CM
Плетени Тип:
weft
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Велур Ткаенина Тип:
S218S
Материјал:
100% Свила
Шема:
Печатени
is_customized:
YES
Ширина:
138CM

Избор на клиент