Специјален Дизајн Ѕид Decal Цитати Сјај Светла Како Дијамант Шема Ѕвезди Ѕид Налепници Винил Отстранлив Спалната Соба Уметност MuralSYY800
Новак - 21 %

Специјален Дизајн Ѕид Decal Цитати Сјај Светла Како Дијамант Шема Ѕвезди Ѕид Налепници Винил Отстранлив Спалната Соба Уметност

Достапно за нарачка
DEN 648.00
DEN 512.00
Достапност:

Производ Inforamtion : Број : SYY800 Големина 51x71cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

За производот

боја:
H622 Црна, Златна, H627 Сива, H634 Темно Црвена, H616 Кралот Сина, друга боја избор
Големина:
51x71cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
SYY800
Класификација:
За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент