Дама Солидна Краток Спојки Паричникот Hasp Мода Мали Женски Чанти Краток Чанта Гроздобер СТП Кожа Жените Паричникот бесплатен превозот
Новак - 20 %

Дама Солидна Краток Спојки Паричникот Hasp Мода Мали Женски Чанти Краток Чанта Гроздобер СТП Кожа Жените Паричникот бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 909.12
DEN 727.00
Достапност:


Моден паричникот 100% Вистински Кожа
$15.28
ДИЗАЈН
Детали за производот
Боја

Производ Параметар
Големина : 12.0 CM*9.0 CM*3.0 CM Тежина : 150 G ве Молиме овозможи 1cm разлики поради оригиналниот дизајн и физичка големина Модел Покаже КОНТАКТ и ПОВРАТНИ информации ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД да го купат 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход 2.Продавачот прифаќаат само наплата за следниве причини : А. Квалитет на проблемот Б. Испратите на погрешна боја,погрешен точка C. Пакет на тежината 3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект,piease да го вратите во рок од 7days за repiacement или пари назад.PIease контактирајте со нас пред да се врати.Такси превозот е платена од страна на купувачот. Пратката Ние испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 40 дена. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 50 дена. Ако не примите објект по 40 дена,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Фотографија АНИ фотографиите се преземени од страна на професионален фотограф да ви презентираме најмногу realististicimages на производот. ОТКАКО ЌЕ КУПИТЕ ОВАА ТОЧКА,ТОА ПОКАЖУВА, ВИЕ СЕ СОГЛАСУВАТЕ СО ОВИЕ ПРОПИСИ,ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$15.28 $27.78
$13.79 $30.65
$18.68 $46.7
$8.42 $21.06
$9.84 $24.6
$7.99 $11.41
$24.43 $69.8
$39.82 $99.56
wy-приклучок-крај

За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Објектот Ширина:
9CM
Паричникот Должина:
Краток
Број На Модел На:
B8672
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
12cm
Објектот Висина:
3cm
Затворање Тип:
Hasp
Стил:
Дама
Бренд Име:
boqianrui
Материјал Состав:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Паричници:
Стандард Паричници
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Објектот Тежина:
150g

Избор на клиент