FREESHIPPING AC Компресор Спојки За M3 2.0 l 2.3 l М5 2.3 l BP4S-61-K00 H12A1AJ4EX BP4S61K00 CC4361K00A CC4361K00B CC43-61-K00D
Новак - 9 %

FREESHIPPING AC Компресор Спојки За M3 2.0 l 2.3 l М5 2.3 l BP4S-61-K00 H12A1AJ4EX BP4S61K00 CC4361K00A CC4361K00B CC43-61-K00D

Достапно за нарачка
DEN 6144.00
DEN 5591.00
Достапност:


Висок Квалитет FREESHIPPING AC Компресор Спојки За M3 2.0 l 2.3 l М5 2.3 l BP4 S-61-K00 H12 A1 AJ4 EX BP4 S61 K00 CC4361 K00 A CC4361 K00 B CC43-61-K00 D
ДЕТАЛИ
ОБЈЕКТ :
I. G
КОМПРЕСОР ТИП :
АВТО AC КОМПРЕСОР
НАДВОРЕШНИОТ МАКАРА ДИЈАМЕТАР :
95 MM
ЖЛЕБОВИ :
5 PK / 5 GRS
ГОДИНА :
/
REFREGERANT :
R134 A
VOLT :
12 V
ИМАЈЌИ :
/
ДЕЛ NO. :
BP4 S-61-K00 H12 A1 AJ4 EX BP4 S61 K00
CC4361 K00 A CC4361 K00 B CC43-61-K00 D
CC43-61-K00 D CC43-61-K00 A CC43-61-K00 C
CC43-61-K00 B
ПРИМЕНА :
За Автомобил Mazda 3 2.0 l
За Автомобил Mazda 3 2.3 l
За Автомобил Mazda 5 2.3 l
И за други автомобили за други години
(ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања)
СЛИКИ :
КАКО ДА СЕ КУПАТ ?
ДОЗВОЛЕТЕ МИ ДА ВИ КАЖАМ :
Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?
А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton
"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"
2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .
На пример : Изберете ur превозот начин ,
Како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.
3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.
Плаќање термини како подолу.
Кредитна Картичка
Т/T (Банкарски)
Money Bookers
Дебитна Картичка
4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.
5.Прифати предмети и Повратни информации.
Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?
A : Pls контактирајте со Нас
Ние ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.
Повеќе економски.
На пример,руски Fedex превозот цена-две превозот начини.
1.EMS-За мала тежина
Предност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 7-15 дена.
2.Руските специјални линија-Тоа е најекономичен начин да се руски.
Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или
30 дена.
Превозот со авион или по море.
Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?
A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.
Q4 : Ако ние не се најде на авто a/c делови тука,pls ни каже.
А : 1.Pls ни испратите ur дел број ако у знаат OEM број.
2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.
3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.
П5 : Како да контактирате со нас?
А : 1.Испраќање на нас ur истрага на нашиот е-маил.
2.Не контактирате директно преку Alitalk (cn1510762213)

За производот

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Година:
2004-2009
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Објектот Висина:
15inch
Објектот Должина:
20inch
Објектот Ширина:
20inch
Материјал Тип:
Други
Специјални Функции:
Автомобил Авто КЛИМА Систем
Објектот Тежина:
4kg
Име На Модел:
M0013
Компресор Тип:
Автомобил Авто AC Спојки
Ладилни:
R134a
Надворешниот Дијаметар:
95mm
Примена:
За Автомобил М3 2.0 L 2.3 L М5 2.3 L
начин на плаќање:
Т/T;WESTERN UNION;ЗАЧУВАМ
ОЕМ Бр.:
BP4S-61-K00 H12A1AJ4EX BP4S61K00 CC4361K00A CC4361K00B CC43-61-K00D
Volt:
12v
Пакет:
стандарден пакет
испорака:
брза испорака
Жлебови:
5GRS / PV5

Избор на клиент