за 55cm црвено мајмун,банана мајмун мека кукла фрли перница роденденски подарок b0905
Новак - 47 %

за 55cm црвено мајмун,банана мајмун мека кукла фрли перница роденденски подарок b0905

Достапно за нарачка
DEN 1392.00
DEN 738.00
Достапност:


објектот е за 55cm играчка , едно парче.
должината е од шепа до пети должина
ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со нас слободно или ќе може да го погледне во нашата продавница да seach што ви се допаѓа :

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Животни:
Мајмун
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
c9056
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Избор на клиент