Мотоцикл CNC Задните Патници Нога Колче Одговара за Харли 2004 -2013 Спортските XL 883 1200
Новак - 5 %

Мотоцикл CNC Задните Патници Нога Колче Одговара за Харли 2004 -2013 Спортските XL 883 1200

Достапно за нарачка
DEN 3426.72
DEN 3255.00
Достапност:

100% Сосема Нов Резервни footpegs Нема настава вклучуваат Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум Боја : исто како слика Количина : 1 сет Поставеност на Возило : Задниот дел,Лево, Десно 2004 -2013 Харли Спортските XL 883 1200

За производот

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Тежина:
0.4kg
Бренд Име:
MAIZHI
Име На Модел:
за харли
Количина:
1 сет

Избор на клиент